dziękujemy

Czas wakacji, a tym samym atrakcji w "Arce Noego" dobiegł końca. Było nam bardzo miło spędzać czas na wspólnej zabawie. Cieszymy się, że podczas tegorocznych wakacji dzieci tak licznie uczęszczały do przedszkola, by aktywnie brać udział w przygotowanych zajęciach. Mamy nadzieję, że dostarczyły one wszystkim mnóstwo wrażeń i niezapomnianych chwil. Dziękujemy za każdy dzień i do zobaczenia już niebawem!

dzien gier planszowych

  • 1
22 sierpnia był dniem gier planszowych. W związku z tym dzieci wraz z paniami wykonały własną dużą grę. Kiedy wszystkie pola były już pomalowane, a zasady jasne - wszyscy przystąpili do wspólnej gry. 

Czytaj więcej...

pokaz mody letniej

  • 1
20 sierpnia minął nam na dobrej zabawie podczas letniego pokazu mody. Dzieci na tę okazję przygotowały stroje, które kojarzą im się z najcieplejszą porą roku. Nie zabrakło więc okularów przeciwsłonecznych i kapeluszy.

Czytaj więcej...

grillowanie

  • 1
21 sierpnia grillowaliśmy kiełbaski. Niestety z powodu gorszej pogody trzeba było przeprowadzić wszystko wewnątrz budynku. Jednak wszystkim dopisywały wspaniałe nastroje, a to najważniejsze. 

Czytaj więcej...

kalambury

  • 1
19 sierpnia nasze przedszkolaki rozwijały swoją wyobraźnię poprzez zabawę w kalambury. 

Czytaj więcej...