zabawa w aptekarzy

  • 1
18 lipca dzieci poznały zdrowy styl życia, dowiedziały się co trzeba robić, aby być zdrowym. Aby utrwalić wiedzę dzieci klasyfikowały produkty dzieląc je na zdowe i niezdrowe. Przedszkolaki poznały zawód lekarza, który pomaga wszystkim w razie choroby oraz zawód aptekarza, który obsługuje chorych pacjentów. 

Czytaj więcej...

zabawa w bibliotekę

  • 1
W czwartek 17.07 w przedszkolu została stworzona prawdziwa biblioteka. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza, a następnie zostały założone karty do biblioteki, dzięki którym mogły wypożyczać książki. Ponadto nasze przedszkolaki zapoznały się ze znanymi i lubiamymi książkami oraz z ich bohaterami rozwiązując zagadki i biorąc udział w zabawach tematycznych. 

Czytaj więcej...

salon urody

  • 1
W drugim tygodniu lipca tematem przewodnim atrakcji są zawody dlatego też 15.07 dzieci poznały zawód fryzjera oraz kosmetyczki. Przedszkolaki zobaczyły na własne oczy, jakimi narzędziami posługują się osoby wykonujące dane zawody. Poza rozwiązywaniem zagadek dźwiękowych dzieci oczywiście miały możliwość zabawy we własnym salonie urody. Uwieńczeniem zajęć były wspaniałe fryzury na głowach wszystkich dzieci oraz pomalowane paznokcie u dziewczynek. 

Czytaj więcej...

w studiu fitness

  • 1
Dnia 16 lipca wybraliśmy się na wycieczkę do studia fitness, gdzie spotkaliśmy się z trenerką personalną. Pani Natalia przeprowadziła rozgrzewkę oraz aerobik dla dzieci, a następnie zaprezentowała sprzęt, który jest potrzebny do ćwiczeń. Dzięki temu spotkaniu na pewno wszystkie dzieci zostały zachęcone do aktywności fizycznej. 

Czytaj więcej...

spotkanie z muzykiem

  • 1
Na zakończenie muzycznego tygodnia nasze przedszkole odwiedził Mateusz - uczeń Szkoły Muzycznej, który zagrał na trąbce kilka utworów i opowiedział o swoim instrumencie. Było nam bardzo miło gościć tak zdolnego młodego człowieka. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie. 

Czytaj więcej...