Wakacje czas zacząć! Czas na beztroską, wspaniałą zabawę.              

Kochani z okazji rozpoczęcia wakacji nasze przedszkole w dniach 01 lipca ( piątek) od godz. 18.00 do 02 lipca (sobota) do godz. 10.00 organizuje dla naszych przedszkolaków nocowanie w przedszkolu. Zapraszamy na nocną przygodę dzieci od 4 do 6 roku życia.
Będzie to dla dzieci niezapomniana przygoda a dla Was kochani rodzice będziecie to czas wolny, czas odpoczynku i relaksu. Bardzo proszę chętnych rodziców o wpisywanie swoich pociech na listę do naszych Pań nauczycielek.

Tego popołudnia na dzieci czeka moc atrakcji tj.

– zabawy na placu zabaw;

– lody dla ochłody;

– wieczorny długi spacer;

-wyjście do pizzerni;

– dyskoteka;

– gry zabawy na dywanie interaktywnym;

– czytanie bajek;

– kino przedszkolne;

Kochani rodzice wasze dzieci będą miały zapewnioną profesjonalną opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego, gry i zabawy, posiłki, kolację i śniadanie, wygodne miejsce do spania.                                                                                                   Przedszkole tego dnia czynne będzie bez zmian tj. od 6.30 do 16.00.                        Dzieci biorące udział w wakacyjnej przygodzie w piątek  przynoszą w podpisanej torbie poduszkę i kocyk i odbierani są w sobotę do godz. 10.00.                                                                                                                                                              Zapraszamy !!!!!