Paulinka ma 10 lat, pochodzi z wielodzietnej i bardzo nieporadnej rodziny. Jej rodzice są osobami dysfunkcyjnymi, odrzucającymi wszelkie normy i zasady życia społecznego. Paulinka trafiła do placówki w wieku 7 lat. Jest bardzo wycofana i spragniona ciepła, zrozumienia i miłości. Rzadko się o cokolwiek upomina, nigdy niczego nie potrzebuje, ale za wszystko jest ogromnie wdzięczna. Jest dziewczynką bardzo opiekuńczą i empatyczną, ale też niestety z ogromnymi pokładami poczucia winy i bardzo niskim poczuciu własnej wartości. Obecnie Paulinka przygotowuje się do przyjęcia I Komunii Świętej
Jej największym marzeniem jest, aby w tym dniu byli z nią jej rodzice i młodsze rodzeństwo oraz żeby dostać własny rower na Komunię.

Kochani wiemy, że jesteście ludźmi o wielkim sercu i chętni do niesienia pomocy innym, dlatego zwracamy się do Was aby spełnić chociaż jedno marzenie tej małej dziewczynki.

Pieniążki można wpłacać na konto: PKO Bank Polski oddział 1 w Bytowie:  11 1020 4708 0000 7902 0023 7578, tytułem: Rower dla Paulinki.